Nástroje používateľa

Nástoje správy stránok


2006

Rozdiely

Tu môžete vidieť rozdiely medzi vybranou verziou a aktuálnou verziou danej stránky.

Odkaz na tento prehľad zmien

Nasledujúca revízia
Predchádzajúca revízia
2006 [dd. mm. YYYY - H:i]
mrtwosh vytvorené
2006 [dd. mm. YYYY - H:i] (aktuálne)
Riadok 1: Riadok 1:
 +====== archív noviniek 2006 ======
 +
 +===== nový spevák, nová gitara =====
 +
 +posledné týždne priniesli zopár skvelých noviniek. dohromady teda dve. mrtwosh sa vzdáva svojho lukratívneho postu frontmana skupiny cells a prenecháva toto miesto novému grciakovi [[boris|borisovi]]. je to nádejný a talentovaný chlapec, občania ho môžu tiež poznať z účinkovania v grind zostave necro anatomy.
 +
 +dan jr. zahodil starú aria pro gitaru, takže už nie je pravý árijec. za dobrú cenu a za podivných okolností sa mu podarilo zohnať super klacek ibanez prestige. táto gitara sa s jeho lampovým okruhom skamarátila. dano je spokojný, až mu tak očká žiaria.
 +
 +pokiaľ zas nedôjde k nejakým zasraným problémom neviemsčím,​ dávam veľkú nádej tomu, že už január budúceho roka bude prelomový a šesť rokov existencie kapela oslávi na pódiách veľkých hip-hopových festivalov.
 +
 + --- //​[[mrtwosh]] 27. 11. 2006//
 +
 +===== bombardov návrat =====
 +
 +kapela cells nespočetnému zástupu svojich fanúšikov s potešením oznamuje, že problém medzi [[bombardo|bombardom]] a danom jr. sa zažehnal rýchlejšie,​ ako sme čakali. spolupráca preto naďalej pokračuje. záhadný je život ľudský. nabudúce sa webcasper mrtwosh poučí a nebude robiť ukvapené závery.
 +
 + --- //​[[mrtwosh]] 04. 09. 2006//
 +
 +===== bombardov odchod =====
 +
 +po krátkej spolupráci bombardo opúšťa zostavu cells kvôli osobnej a hudobnej nezhode s danom jr. zatiaľ to vyzerá na automat (kedysi sa tomu hovorilo amiga 500:). mrtwosh pridáva svoj obľúbený komentár: "toš, je to škoda, ale čoš."​
 +
 +dan jr. sa odo dnes teší prepojeniu hlavy s bedňou. img stage line a marshall. všetci naokolo sú zvedaví na výsledný zvuk tejto kombinácie.
 +
 + --- //​[[mrtwosh]] 30. 08. 2006//
 +
 +===== činely jak majú byť =====
 +
 +neuveriteľné sa stalo skutočnosťou! bombardo sa po vekoch vekúcich čakania dočkal svojich stotisícových činelov zildjian.
 +
 + --- //​[[mrtwosh]] 24. 08. 2006//
 +
 +===== dan jr. má lampu =====
 +
 +[[dan jr.|dano jr.]] konečne potvrdil, že je veľký fr. a po odpálení šupáckeho fender komba sa rozhodol pre kombináciu 100 w lampovej hlavy img stage line a škatule marshall 1960. bedňa už sídli v jeho garáži. všetci sme zvedaví, ako sa mu nákup vydaril.
 +
 +spevový okruh už tiež vyzerá celkom ok, no. nie až tak super. bedne sme dali konečne po viac ako polroku dohromady, hrajú oki, do našej skúšobne bohato stačia. okrem nich sme kúpili malý behringer mix. po dvoch testoch však odišiel zosilňovač. je to dosť pičis motofoko.
 +
 +mrtwosh zažil najväčšie životné sklamanie, tak sa teší z depresií. má sa na všetko vysrať alebo vložiť všetku energiu do muziky? dočítate sa niekedy nabudúce. držte packy, nech sa nám neodjebe.
 +
 + --- //​[[mrtwosh]] 23. 08. 2006//
 +
 +===== kniha návštev =====
 +
 +vďaka modrej tabuli teraz máte možnosť zanechať nám svoje odkazy aj prostredníctvom externej návštevnej knihy. nájdete ju pod týmto odkazom. neskôr ju doplním do menu. len tak mimochodom, zohrávanie s bombardom napreduje, takže už čoskoro sa odhodláme koncertovať.
 +
 + --- //​[[mrtwosh]] 22. 05. 2006//
 +
 +===== bombardo prichádza =====
 +
 +konečne najhorúcejšiu novinku pridávam aj na túto verziu stránky. už asi mesiac máme to potešenie hrať s novým bubeníkom bombardom. bližšie informácie o ňom sa dočítate tu.
 +
 +okrem toho je stavba nových bední vo finálnom štádiu. možno už tento týždeň sa nám podarí obstarať nový mix, takže na istý čas budeme s našou aparatúrou spokojní.
 +
 + --- //​[[mrtwosh]] 04. 04. 2006//
 +
 +===== diakritika, problémy v kapele =====
 +
 +bola poopravovaná diakritika. ach jo, s utf-8 môže byť občas problém. včera sa odohral veľký konflikt medzi danom jr. a ľubakom. uvidíme, aké to bude mať následky. bližie detaily podsuniem, ak na to bude dôvod.
 +
 + --- //​[[mrtwosh]] 15. 02. 2006//
 +
 +===== doména cells.sk =====
 +
 +odo dnes funguje vlastná doména cells.sk, ďakujeme guitmanovi za doterajšiu spoluprácu. tešme sa všetci tešme.
 +
 + --- //​[[mrtwosh]] 07. 02. 2006//
 +
 +===== nový dizajn =====
 +
 +tretia verzia dizajnu stránky je na svete, posúďte sami.
 +
 + --- //​[[mrtwosh]] 17. 01. 2006//
 +
 +===== novoročné úpravy =====
 +
 +posúvame sa kúsok ďalej. uvidíme, aký bude efekt. prinášam málo zmien, nových sa dočkáte čo nevidieť. to vám sľubujem.
 +
 + --- //​[[mrtwosh]] 07. 01. 2006//
 +
 +