Nástroje používateľa

Nástoje správy stránok


2012

Rozdiely

Tu môžete vidieť rozdiely medzi vybranou verziou a aktuálnou verziou danej stránky.

Odkaz na tento prehľad zmien

2012 [dd. mm. YYYY - H:i] (aktuálne)
Riadok 1: Riadok 1:
 +====== archív noviniek 2012 ======
  
 +===== rampa 7 =====
 +
 +ako veľkí profesionáli sme sa rozhodli usporiadať ďalšie pokračovanie zatiaľ úspešnej rampy, tentoraz s podtitulom "jebni sa po vačku párty"​. na hubu vám dajú žilinskí thrasheri [[http://​bandzone.cz/​agresia|agresia]],​ levickí metalisti [[http://​bandzone.cz/​achsar|achsar]],​ skvelí deathmetaloví [[http://​bandzone.cz/​legion|legion]] z praďalekej lysej nad labem, deathoví považania [[http://​bandzone.cz/​deathmetalporfyria|porfyria]] a domáci hardkoristi [[http://​bandzone.cz/​sabot|sabot-age]]. plagát sa dá prezireť [[http://​wiki.cells.sk/​_media/​rampa7_l.jpg|tutoľa hentaľa]].
 +
 + --- //​[[mrtwosh]] 19. 10. 2012 09:25//
 +
 +===== living in the crate =====
 +
 +dnes oficiálne vydávame náš dvojskladbový singel o zrade vlastného mozgu a osobnom spore s poťahovačmi krista. sťahovať môžte priamo [[http://​tahaj.cells.sk/​audio/​litc/​|stadeto]].
 +
 + --- //​[[mrtwosh]] 11. 08. 2012 17:28//
 +
 +===== don karnáž nad európou =====
 +
 +zajtrajšia akcia v retre bola z nejakého dôvodu zrušená.
 +
 + --- //​[[mrtwosh]] 23. 06. 2012 20:51//
 +
 +===== rampáč číslo šesť-šesť-šesť (tomu sa nedá odolať) ======
 +
 +velice srdečne všetkých pozývame na true satanistickú rampu, naplánovanú na 12. 05. 2012. bohužiaľ, žiadny pure pagan lagan galgan satanistic blackmetal sa nám zohnať nepodarilo, lebo veľká časť pomaľovancov má dojem, že im za tie ich bliakanice bude niekto platiť ako maddonne po comebacku v 90-tych rokoch, ktorý sa nikdy neodohral. pobaviť vás teda prídu len menej kruté zoskupenia a to: **doomas, awrizis, skupina bunkovinka, los cocotos, thriller, mezokain** a **critical zone**. bližšie info v sekcii [[koncerty]],​ koho baví masturbovať nad plagátom, tak si ho [[http://​wiki.cells.sk/​_media/​rampa6_l.jpg|môže stiahnuť]] a vytlačiť.
 +
 +nezabudnite si doma svoje pentagramy, obrátené kríže, prípadne iné erotické pomôcky ako valašky, halapartne a podobne.
 +
 + --- //​[[mrtwosh]] 01. 05. 2012 17:17//
 +
 +===== logo v2.3.1 ======
 +
 +dožili sme sa pozerateľnej verzie loga. za jeho výrobu vďačime sósedovi mirovi. [[http://​tahaj.cells.sk/​images/​cells_logo.png|kochajte sa]].
 +
 + --- //​[[mrtwosh]] 22. 03. 2012 11:57//
 +
 +===== pár vecí na úvod =====
 +
 +tento rok začíname koncertom v dětmarovciach,​ kde sa rosťa z oldu dožije tridsiatky. do konca štvrťroku už máme potvrdené akcie v poprade, turzovke, aj banskej bystrici. veľmi sa tešíme na vaše kmitajúce hlavičky. ​
 +
 +okrem koncertovania sa chystáme porodiť nejaké nové počiny, tak nám držte prsty na análoch, aby sme to vykakali správne vyzreté. určite sa nedá nájsť vhodnejší termín ako rok, ktorý v sebe nesie symboliku dvanásťstupňového piva.
 +
 + --- //​[[mrtwosh]] 07. 01. 2012 20:24//
 +
 +----
 +
 +dokuwiki bola aktualizovaná na poslednú stabilnú verziu 2012-01-25 "​angua"​ (číta sa enguma - čierny komisár).
 +
 + --- //​[[mrtwosh]] 15. 02. 2012 10:34//