Nástroje používateľa

Nástoje správy stránok


2015

Rozdiely

Tu môžete vidieť rozdiely medzi vybranou verziou a aktuálnou verziou danej stránky.

Odkaz na tento prehľad zmien

2015 [dd. mm. YYYY - H:i] (aktuálne)
Riadok 1: Riadok 1:
 +=====rampa č. 12=====
 +==06. 05. 2015==
  
 +23. mája o 18:30 sa uskutoční dvanáste pokračovanie rampy, tentoraz opäť bez účasti buniek, ale za to s hosťami až z praďalekého švédska.
 +
 +----
 +
 +=====inzerát=====
 +==11. 04. 2015==
 +
 +keďže starý pán maťo si povedal, že už sa mu viac nechce trmácať sa na džípe po republike, no starý pán dano sa drží známeho hitu lájfizláj od skupiny opus, v kapele sa uvoľnila pozícia strom (vokál ásana) a pozícia hora (bassásanal). kto si chce s nami zacvičiť jogu (variácie budvar-jóga a lovecraft-jóga),​ nech volá na telefónne číslo, ktoré sa nachádza v [[kontakt|kontaktoch]],​ prípadne píše na náš e-mail.
 +
 +----
 +
 +=====novinka hodná titulu "​novinka dekády"​=====
 +==06. 01. 2015==
 +
 +tento rok vydáme album (nasleduje burácavý potlesk, veselé pokriky, ujúkanie dievčat, hra na fujaru). asi. možno. pravdepodobne (potlesk ochabol). všetko tomu nasvedčuje. isto je to tak, lebo staršina dan povedal: "​musime,​ to už by zme boli za jakych chujoch?​!"​ šetrite si teda dukáty na poplatky pre internetových poskytovateľov,​ aby ste si to potom mali ako stiahnuť. pôjde o digitálne vydanie, pretože ako vraví minor: "​cédečka sú stredovek,"​ a skrachovaný adamita mrtvoš, tradične, nehovorí nič, neprítomne sa uškŕňa, niečo si tam šomre, chichoce sa.
 +
 +pár slov od nášho vydavateľa:​ tie najlepšie thrashmetalové dosky vám prináša píla u slíža, v. o. s.!