Nástroje používateľa

Nástoje správy stránok


Bočný panel

2015

rampa č. 12

06. 05. 2015

23. mája o 18:30 sa uskutoční dvanáste pokračovanie rampy, tentoraz opäť bez účasti buniek, ale za to s hosťami až z praďalekého švédska.


inzerát

11. 04. 2015

keďže starý pán maťo si povedal, že už sa mu viac nechce trmácať sa na džípe po republike, no starý pán dano sa drží známeho hitu lájfizláj od skupiny opus, v kapele sa uvoľnila pozícia strom (vokál ásana) a pozícia hora (bassásanal). kto si chce s nami zacvičiť jogu (variácie budvar-jóga a lovecraft-jóga), nech volá na telefónne číslo, ktoré sa nachádza v kontaktoch, prípadne píše na náš e-mail.


novinka hodná titulu "novinka dekády"

06. 01. 2015

tento rok vydáme album (nasleduje burácavý potlesk, veselé pokriky, ujúkanie dievčat, hra na fujaru). asi. možno. pravdepodobne (potlesk ochabol). všetko tomu nasvedčuje. isto je to tak, lebo staršina dan povedal: “musime, to už by zme boli za jakych chujoch?!” šetrite si teda dukáty na poplatky pre internetových poskytovateľov, aby ste si to potom mali ako stiahnuť. pôjde o digitálne vydanie, pretože ako vraví minor: “cédečka sú stredovek,” a skrachovaný adamita mrtvoš, tradične, nehovorí nič, neprítomne sa uškŕňa, niečo si tam šomre, chichoce sa.

pár slov od nášho vydavateľa: tie najlepšie thrashmetalové dosky vám prináša píla u slíža, v. o. s.!


Nástoje stránky